REFERENCE

REFERENCE

 

Spolupráce s Katkou byla skvělá, od začátku usměvavá, příjemná, což je při všem tom stresu kolem svatby hodně důležité. Fotky jsou nenucené, přirozené a jsou krasnou připomínkou. Kromě spousty nádherných fotek jsme navíc dostali neuvěřitelný dárek! S klidným srdcem doporučujeme všem zájemcům 😉

Andrea a Radek

 

 

Děkuji paní Katce za krásné nalíčení a vytvoření účesu přesně dle mých představ. Fotky jsou krásné a vřele doporučuji pro další nastávající nevěsty, které se budou rozhodovat, komu svěřit tento nelehký úkol – udělat nevěstu krásnou a zvěčnit tento nezapomenutelný den. Děkuji za milý a profesionální přístup. 🙂

Zuzana a Jan

 

 

Fotky jsou perfektní. Opravdu se nám moc líbí! Moc Vám děkujeme za práci, kterou jste odvedla. Určitě Vás jako fotografku a vizážistku můžeme jen doporučit.

Kateřina a Luis

 

 

 

Káťa. Co k téhle slečně dodat. Žádná slova nejsou výstižná. V tom co dělá je jednička! Je to neuvěřitelná osoba,úžasná fotografka, šikovná vizážistka. Pokud přemý  šlíte koho si vybrat pro svůj velký den, pak věřte , že je právě ona jasná volba a výhra. Fotky jsou kouzelné a nemají žádnou chybu! Líčení a účes přesně podle představ. Při focení vůbec nevíte že tam je a při prohlížení fotek od ní zjistíte , že byla všude. Nikdy bych neměnila a vím, že ji potřebují mít u všech pro mě důležitých momentů na které chci mít krásnou vzpomínku formou fotek.  Ještě jednou- velké DÍKY KÁŤO!!!

Andrea & Zdeněk

 

Focení s Katkou je velká zábava. Známe se už nějakej čas, a vždycky když spolu něco děláme, tak si od začátku jen tak povídáme – co a jak a kde a proč…a najednou mi všimnu, že už vlastně dávno fotíme Takže na žádný trémy ani zbytečný přemýšlení není čas. Katka se nebojí zkoušet všechno možný a výsledkům věnuje vždy maximální úsilí…a na finálních fotkách je to myslím 100 % vidět. DOPORUČUJI !!!

Vašek aka Láska – Ovoce

 

 

Maskérky rozlišuju na dobré a špatné. Nic mezi pro mě v tomhle případě není. Buď po nalíčení dotyčný protagonista vypadá pro danou roli / vystoupení tak, jak je třeba nebo ne. Spolupracoval jsem s dvaceti až třiceti maskérkami a to je myslím dostatečný počet na to, abych mohl Katku posoudit jako maskérku, řadící se mezi ty dobré. Navíc jako bonus nabídne skvělou komunikaci, rychlou domluvu, skvělý přístup na place s úsměvem na rtech a komu je to málo, věnuje se i focení, takže když zrovna není koho líčit, váš výkon nafotí. Mně to rozhodně stačí a rozhodně to nebyla naše poslední spolupráce. Rád bych přidal i nějaká negativa, aby můj názor působil objektivně, ale žádná mě nenapadají. P.S. Osobně jsem uvítal i skutečnost, že je Katka vysoká a při líčení bez ideálně vysoké stoličky v terénu se nemusíte krčit a kroutit v gymnastických polohách.

Pišto – Ovoce

 

Focení s liškami byl nepopsatelně krásný zážitek! Fotografka Katka Hajdinová je velmi milá, vstřícná a profesionální. Obdivuji, s jakou lehkostí a mírou dokáže vytvořit krásný make-up i účes a následně provést krásné fotografie i s úpravou! Celý den byl pro mě jako z pohádka moc za to paní Katce děkuji. Mám zážitek i památku na celý život.

Marie

 

 

Pokud se rozhodujete jakého zvolit fotografa či fotografku pro Vaší svatbu či focení svých portrétů, tak určitě doporučuji Katku, je to skvělá fotografka. Fotky z naší svatby jsou velmi profesionální a zároveň velmi přirozené . Výborná spolupráce a ve Všem nám vyšla maximálně vstříc 🙂

Karolína a Petr

 

 

Katku mohu jen doporučit. Je to velice šikovná, zkušená, sympatická a milá slečna, o které během svatby nebudete ani vědět, že jste právě foceni. S manželem jsem si společné focení nakonec užili i přes náš prvotní stud. Katka byla bezprostřední a naprosto profesionální. Tímto Katce oba moc děkujeme za krásné zachycení celého svatebního dne.

Míša a Láďa

 

 

Chtěla jsem strašně moc poděkovat Kačce za nádherné fotografie z naší svatby. Je opravdu vidět, že má svoji práci ráda a to se promítá i do fotek. Zachytila všechny krásné momenty z naší svatby. Pokud se rozhodujete nad výběrem fotografa neváhejte a vyberte si Kačku nebudete litovat. Já osobně doufám, že to nebylo naše poslední focení.

Zuzka a Michal

 

 

Katka Hajdinová nám naprosto skvěle nafotila svatbu a nalíčila a učesala nevěstu. Fotky byly dodány do měsíce a veškerá naše přání nám byly bez problémů splněny. Fotky jsou krásné a mají jedinečný nádech. Účes a líčení se všem moc líbilo. Katku jedině doporučujeme, je moc šikovná a moc fajn slečna. Děkujeme!

Jana a Jarda

 

 

Příjemné focení se sympatickou Katkou. Dokázala mě uvolnit, takže jsem odhodila stud a šlo to samo. Líčení krásné, ať to bylo výraznější nebo spíše romantické. Určitě mohu jen doporučit.

Šárka

 

 

 

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na profesionála jako je Katka! Focení s Katkou je zábavné, uvolněné a hlavně plné nápadů. Velké plus je, že Vám Katka udělá nejen krásné fotky, ale také úžasný make-up, který Vám může i během focení poupravit, což je velká výhoda!
Za mě jednoznačně top!

Verča

 

 

Profesionalita , jedinečnost a cit pro detail to vše je fotografka a vizážistka Katka Hajdinová, děkuji za nádherné zachycení nezapomenutelných svatebních chvilek a líčení které vydrželo celodenní maraton a pár slz štěstí. Později jsme spolu fotili ještě s liškami a byl to úžasný zážitek! Děkuji

Zuzka