MAKE-UP ART

MAKE-UP ART

K make-upu jsem se dostala poprvé před čyřmi lety, kdy jsem absolvovala základní rekvalifikační kurz v Surface Make-up School pod vedením skvělé vizážistky a ředitelky školy – Barbory Nevické. Tím to vše začalo…..ale zdaleka neskončilo – neustále jsem toužila se v líčení zdokonalovat, učit se nové techniky a posouvat se dále, a tak jsem se o rok později přihlásila na nejobsáhlejší Make-up kurz v Čechách i na Slovensku v prestižním Make-up Institute Prague – Master Make-up Kurz, intenzivní pětitýdenní výcvik pod vedením předních českých vizážistů.

Od té doby se make-upu věnuji intenzivně a kromě líčení osobní klientely jsem měla možnost podílet se i na velmi zajímavých a prestižních projektech: líčila jsem pro přední české fotografy – Lukáše Dvořáka a Nikolu Šrajerovou, módní přehlídku návrháře Adama Ptáčka a Jane Bond. Jako maskérka jsem spolupracovala na celovečerních filmech – CENA ZA ŠTĚSTÍ a Dukátová skála, britské minisérii THE LITTLE DRUMMER GIRL, televizní reklamě pro Audi – AUDI CLOWNS, videoklipech kapely Ovoce (ex-zakázaný) – Poletím II. a Znáš mě líp, a v neposlední řadě na seriálu Ohnivé Kuře a POLICIE MODRAVA III.  Za tuto dobu jsem měla tu čest líčit přední české herce jako např. Ivu Janžurovou, Vilmu Cibulkovou, Jana Dolanského, Jakuba Prachaře, Lindu Rybovou, Soňu Norisovou, Vandu Hybnerovou, Filipa Blažka, Jaroslava Satoránského a další. V současné době spolupracuji na seriálu KREJZOVI pro TV PRIMA. 

Pracuji výhradně s profesionálními produkty značky: MAC, HUDA BEAUTY, Anastasia Beverly Hills, Too Faced, SENSAI, Becca, Da Vinci, a další.

Při práci dodržuji nejvyšší hygienické standardy.

 

Absolvované kurzy:

Pokročilé vizážistické techniky – Ariana Bernard
Pokročilé svatební techniky líčení – Ludmila Škvorová


Rekvalifikační kurz MASTER PRO A-Z – Make-Up Institute Prague:
Basic Pro – Barbora Mlezivová
Svatební líčení – MUIP – Simona Bártová
Hair Design – MUIP – Markéta Šlapáková
Iconic make-up – Janka Letková
Foto make-up – Zuzana Machalová-Buriánková
Stage make-up – Silvie Hadžiefendič
TV a video make-up – Janka Letková
Beauty make-up – Janka Letková
Runway make-up – Zuzana Machalová-Buriánková
Men make-up – Silvie Hadžiefendič
Extreme make-up – Filip Novák
Editorial make-up – Zuzana Machalová-Buriánková
Základy airbrush make-upu – Sasha W. Isar


Rekvalifikační Basic Make-up Kurz – Surface Make-up School – Barbora Nevická