MAKE-UP ART

MAKE-UP ART

K make-upu jsem se dostala poprvé před čyřmi lety, kdy jsem absolvovala základní rekvalifikační kurz v Surface Make-up School pod vedením skvělé vizážistky a ředitelky školy – Barbory Nevické. Tím to vše začalo…..ale zdaleka neskončilo – neustále jsem toužila se v líčení zdokonalovat, učit se nové techniky a posouvat se dále, a tak jsem se o rok později přihlásila na nejobsáhlejší Make-up kurz v Čechách i na Slovensku v prestižním Make-up Institute Prague – Master Make-up Kurz, intenzivní pětitýdenní výcvik pod vedením předních českých vizážistů.

Od té doby se make-upu věnuji intenzivně a kromě líčení osobní klientely jsem měla možnost podílet se i na velmi zajímavých a prestižních projektech: líčila jsem pro přední české fotografy – Lukáše Dvořáka a Nikolu Šrajerovou, módní přehlídku návrháře Adama Ptáčka a Jane Bond. Jako maskérka jsem spolupracovala na celovečerních filmech – Děti Samotářů a Dukátová skála, televizní reklamě pro Audi, videoklipech kapely Ovoce (ex-zakázaný) – Poletím II. a Znáš mě líp, a v neposlední řadě na seriálu Ohnivé Kuře pro Tv Prima, kde jsem působila rok a půl. Za tuto dobu jsem měla tu čest líčit přední české herce jako např. Ivu Janžurovou, Vilmu Cibulkovou, Jana Dolanského, Jakuba Prachaře, Carmen Mayerovou, Lindu Rybovou, a další.

Pracuji výhradně s profesionálními produkty značky: MAC, Bobbi Brown, Lancome, MUD, Too Faced, MAKE-UP FOR EVER, Clinique, Becca, Da Vinci, a další.

Při práci dodržuji nejvyšší hygienické standardy.

 

Absolvované kurzy:

Pokročilé vizážistické techniky – Ariana Bernard

Rekvalifikační kurz MASTER PRO A-Z – Make-Up Institute Prague:
Basic Pro – Barbora Mlezivová
Svatební líčení – MUIP – Simona Bártová
Hair Design – MUIP – Markéta Šlapáková
Iconic make-up – Janka Letková
Foto make-up – Zuzana Machalová-Buriánková
Stage make-up – Silvie Hadžiefendič
TV a video make-up – Janka Letková
Beauty make-up – Janka Letková
Runway make-up – Zuzana Machalová-Buriánková
Men make-up – Silvie Hadžiefendič
Extreme make-up – Filip Novák
Editorial make-up – Zuzana Machalová-Buriánková
Základy airbrush make-upu – Sasha W. Isar

Rekvalifikační Basic Make-up Kurz – Surface Make-up School – Barbora Nevická