s

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam.

732/21 Second Street, Manchester,
King Street, Kingston United Kingdom

(65)323-678-567
(65)323-678-568
info@photographytheme.com

Pi Fb In Fl
Image Alt

O mně

Krásný den, děkuji, že jste zavítali na mé stránky.

Od mala mě fotografování zajímalo, a dokonce jsem toužila jít na fotografickou školu. Všichni mi to ale rozmluvili, že jako fotograf se neuživím, a že je lepší zvolit nějaké „tradičnější“ vzdělání. A tak jsem se vydala na obchodní akademii, potom na vysokou na management cestovního ruchu, pomaturitní studium angličtiny, zkusila jsem si i konzervatoř nebo jadernou fyziku. Byla jsem zaměstnaná x let v hotelnictví a gastronomii, než mi došlo, že tohle vůbec není cesta, kterou chci jít. A tak jsem se vrátila ke svým dětským snům.

Fotografování se věnuji od roku 2013. Začínala jsem jako fotoreportérka koncertů pro hudební portál MUSICWEB.CZ. Měla jsem tu čest fotit kapely zvučných jmen jako například: System Of A Down, Nightwish, Within Temptation, Kryštof, Tarja Turunen, The Rasmus, Apocalyptica, Avenged Sevenfold, Limp Bizkit
a další.

Miluji hudbu, a toto pro mě byla na začátek úžasná zkušenost, za kterou jsem moc vděčná.

Později jsem se začala více přesouvat k portrétu a svatbám.

Odfotila jsem 5 svatebních sezon a mohla být součástí tohoto velkého dne desítkám párů. I přes krásné zkušenosti a zážitky jsem se ve svatební fotografii úplně nenašla, a proto jsem se rozhodla od roku 2020 od svatební fotografie upustit. Neříkám, že navždy :).

Naopak odvětví, které miluji a které mě naplňuje, je fantasy focení se zvířaty. Tomu se naplno věnuji od roku 2017. Miluji práci se ženami, a jsem nesmírně vděčná, když mi po focení přijde od klientky zpětná vazba, jak se cítila jako princezna, a jaký to pro ní byl úžasný zážitek- to je pro mě největší ocenění, a dává mi to pocit, že moje práce má smysl – co víc si přát.

Před pěti lety jsem si k focení ještě přidala make-up art. Poměrně krátce na to, se mi podařilo dostat se k filmu jako maskérka, a mohla jsem se podílet na spousty krásných projektech – více si můžete přečíst v sekci MAKE-UP ART.

Jsem velký milovník zvířat a snažím se i skrze svou práci pomáhat tam kde je potřeba…

pravidelně dělám charitativní akce, věnuji dárkové poukazy do různých aukcí, navštěvuji a finančně podporuji různé útulky – více o tom kde pomáháme a jak se můžete zapojit se dozvíte na mém blogu.

V současné době se mi podařilo opět splnit malý sen, a pořídit si vlastní malý ateliér, kde se chci věnovat boudoir a glamour focení.

Neustále se snažím rozšiřovat nabídku focení, vymýšlet nové kostýmy a nové koncepty, vzdělávat se v postprodukci i fotografii jako takové.

Když zrovna nefotím, tak si plním další sen a zpívám – pokud vás to zajímá, mrkněte určitě na můj youtube kanál. Kromě toho miluji cestování, zvířata, přírodu, sport.

Snažím se žít naplno, dělat to co miluji, plnit si své sny a být šťastná… Neříkám, že se to vždy daří, ale i o tom je ten život. Přeji vám všem nádherné dny a odvahu plnit si i ty nejdivočejší sny, stojí to za to!