s

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam.

732/21 Second Street, Manchester,
King Street, Kingston United Kingdom

(65)323-678-567
(65)323-678-568
info@photographytheme.com

Pi Fb In Fl
Image Alt

Náš tým

KATKA HAJDINOVÁ

Fotografka, Make-up artist

 

Focení se věnuji od roku 2013. Jaká byla moje cesta, co ráda dělám ve volném čase, a vše podstatné o mně najdete zde.

Od roku 2016 jsem si k focení přidala ještě make-up. Kromě líčení osobní klientely, jsem tři roky pracovala u filmu jako maskérka. Jaké projekty mám za sebou, s čím pracuji a koho jsem měla tu čest líčit, se můžete dočíst tady.

Ukázky veškeré mé práce – jak make-upu tak focení najdete v GALERII.

Svojí práci miluji a je pro mě velmi důležité, abyste se během celé doby u nás cítili příjemně. Jsme tým veselých a pozitivních lidí, a vždy se snažíme dělat maximum pro to, abyste se u nás cítili jako v pohádce.

DIANA VITIKAČOVÁ

Make-up artist

 

Práci makeupartist se věnuji od roku 2016. Vždy se snažím podtrhnout přirozenou krásu svých klientek tak, aby se cítily výjimečně. Moje zaměření je velmi pestré, od osobní klientely, přes focení, přehlídky, natáčení až po velmi kreativní projekty. Každý rok mi pod rukama projdou desítky navěst a maturantek. Spolupracuji s fashion magazínem Swarmmag, několik let jsem líčila na Mezinárodním festivalu v Karlových Varech nebo na Designbloku, který je jednou z největších událostí módy. Líčila jsem také pro návrhářku Tatianu Kovaříkovou nebo Eduarda Ganoczyho. Maskérsky jsem se podílela např. na videoklipu pro Milana Peroutku, influencerku a zpěvačku Elu Yababy, na krátkometrážním snímku Coming Back, který zvítězil na evropském festivalu krátkých filmů, a spoustě dalších. Spolupracuji s několika špičkovými fotografy, mezi které patří i úžasná Katka Hajdinová.

V poslední době se věnuji také kreativnímu face a body paintingu, díky čemuž jsem získala spolupráci s Carbickova Crowns. Dále se věnuji výuce kurzů osobního líčení a workshopům pro vizážisty.

Pracuji s profesionální kosmetikou značek Estee Lauder, Natasha Denona, MAC, Huda Beauty atd.

ZUZKA SLEZÁKOVÁ

Make-up artist

 

Líčení mě provází téměř celým životem, jen jsem kreslení na papír vyměnila za líčení obličeje.

Spolupracuji s portrétními fotografy, líčím modní přehlídky. Mou vášní je film a práce u něj jako maskérka. Pracovala jsem např. na těchto filmech a seriálech: 1. Republika, Modrý kód, Sestřičky, ze zahraničních produkcí seriál Shadow play pro BBC nebo Carnival Row s Orlandem Bloomem, Amazon network. Absolvovala jsem maskérský kurz v Londýně v proslulém Pinewood Studiu. Také jsem spolupracovala na reklamách např. pro Rossmann nebo Kofolu.

Spolupracuji s americkou značkou Estée Lauder Companies – Bobbi Brown, absolvovala jsem u ní kurz a průbežně se školím v nových trendech a produktech. Pracuji s makeupem značek Estée Lauder, Bobbi Brown,Chanel, Yves Saint Laurent, MAC, Make Up For Ever, Huda, Giorgio Armani, Couleur Caramel, s pleťovou kosmetikou Bobbi Brown, Bioderma, Dr. Hauschka, Weleda. Součástí líčení může být i zahuštění řasami značky Ardell, které působí velmi přirozeně a na očích je vůbec necítíte. Při práci uplatňuji nejvyšší hygienické standardy, protože věřím, že jen zdravá pleť je krásná. Mám zkušenosti s citlivou pletí. Používám výhradně luxusní kosmetiku, protože se mi osvědčila kvalitou a výdrží po celý den, noc a někdy i déle.

Jsem absolventkou rekvalifikačního kurzu – Vizážistika a barvové poradenství, svatebního líčení a svatebních účesů, photo-makeupu, líčení zralé pleti.

Inspirují mě světové make-up artistky např: Lisa Eldrigde, Charlotte Tilbury, Pat McGrath, Emese Backai, Nikkie Tutorials, Samer Khouzami, Huda Beauty.

“VYPADAT DOBŘE NENÍ ZNAKEM SAMOLIBOSTI. JE TO PROJEV SEBEÚCTY.”

TINA PODA

Make-up artist

 

Už od střední školy, kde jsem vystudovala obor Kosmetolog & Vizážista, se věnuji estetice, kráse, líčení a kosmetice. V daném oboru působím přes 15 let. Spolupracovala jsem na videoklipech pro české celebrity, TV reklamy pro Mall.tv, Tv Forum Karlín, na titulních fotkách pro časopis Exkluziv a Instinkt.

Glamour a Fashion jsou moje srdcové záležitosti a tak můžu říct, že jsem měla za sebou řadu skvělých příležitostí, a to líčení pro módní přehlídky prestižních návrhářů jako je Osmany Laffita, Olga Rusáková, dále přehlídky NYX, Fashion Week či Wedding Fashion Week.

Taky mi je ctí, že se účastním už několik let líčení MISS ČR. V roce 2019 jsem získala hned dva krásné tituly na prestižních soutěžích – a to 3.místo MISTROVSTVÍ ČR v Make-Upu. 3.místo MASTER CUP MAKE UP ČR.

V dnešní době se věnuji vedení kosmetických seminářů, péči o pleť a kurzy osobního líčení. Působím jako hlavní Kosmetička a Make up Artist v prestižním kosmetické salonu BABOR v srdci Prahy. Třešničkou na dortu je krásná spolupráce mojí tvorby s tvorbou fotografky Katky Hajdinové, kde se na Vás všechny od srdce těším!

VERONIKA GABRIELOVÁ

Make-up artist

 

Vizážistika byla odjakživa mým koníčkem. Profesionálně se make-upu věnuji od roku 2017, kdy jsem absolvovala svůj první vizážistický kurz v profesionální Make-up škole Surface. Kurzy vedly zkušené make-up artistky v tomto oboru jako je Barbora Nevická, Iva Davnies nebo Angelika Faltýnková. První kurz mě velice nadchl a okamžitě jsem se do make-up artu zamilovala. Po prvním týdenním kurzu následovaly ihned další kurzy zaměřené na svatební líčení, zralou pleť, foto make-up, účesy a další…

Baví mě se v tomto oboru neustále zdokonalovat, objevovat nové trendy a techniky, proto jsem zavítala na kurzy k dalším uznávaným vizážistkám. Nikdy nezapomenu na perfektní kurz u mistryně v make-upu Adély Anděly Bursové, dále kurz u Ariany, Ludmily Škvorové, nebo dokonalý hairstyle kurz u Mariny Jägr. Vím, že je velmi důležité se ve své práci neustále zdokonalovat a hlavně nestagnovat! Proto se už teď těším na další kurzy a doufám, že do budoucna se budu moct věnovat i maskéřině.

Nyní se nejvíce věnuji osobní klientele, především foto make-upu a svatebnímu make-upu.

ZUZKA HOŠTOVÁ

Asistentka

 

Jako asistentka fotografky se starám o veškerý váš komfort nejen při samotném focení, ale i při přípravách. Společně s Katkou vám pomůžeme vybrat vhodné šaty a doplňky, a doporučíme varianty, které vám budou slušet. Nebojte se na mne kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem či přáním během focení.

Ve svém volném čase ráda čtu a sportuji. Miluji cestování, hudbu, zvířata a umění.