O MNĚ

O MNĚ

Focení se věnuji pátým rokem. Začínala jsem jako fotoreportérka koncertů pro hudební portál MUSICWEB.CZ. Měla jsem tu čest fotit kapely zvučných jmen jako například: System Of A Down, Nightwish, Within Temptation, Kryštof, Tarja Turunen, The Rasmus, Apocalyptica, Avenged Sevenfold, Limp Bizkit a další. 

Od koncertů jsem se postupně začala přesouvat hlavně k portrétu a svatbám. Svou první svatební sezónu jsem odstartovala před čtyřmi lety a od té doby už jsem měla možnost být součástí tohoto důležitého dne několika desítek párů, čehož si nesmírně vážím.

Před čtyřmi lety jsem si k focení ještě přidala make-up art. Jak začala má dráha vizážistky, s čím pracuji a jaké mám za sebou projekty, si můžete přečíst v sekci MAKE-UP ART.

V současné době fotím prakticky vše – svatby, módu, portréty, atd. ale mojí největší srdcovkou je boudoir a fineart- miluji práci se ženami. Mám pocit, že bohužel v dnešní době většina žen trpí nedostatkem sebedůvěry, a proto mě nesmírně baví a naplňuje těmto ženám skrze fotky ukazovat jejich skutečnou krásu a zprostředkovat jim zážitek, při kterém se budou cítit jako bohyně :).  Pozitivní a nadšené zpětné reakce od mých klientů jsou pro mě tou největší odměnou a naplňují mě pocitem, že tato práce má smysl a za to jsem velmi vděčná.