s

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam.

732/21 Second Street, Manchester,
King Street, Kingston United Kingdom

(65)323-678-567
(65)323-678-568
info@photographytheme.com

Pi Fb In Fl

Za sny

Krásný den, moji milí, chci vám z celého srdce popřát co nejkrásnější nadcházející rok!

Tento rok nebyl pro nikoho vůbec jednoduchý. Věci, které jsme si do té doby nedokázali ani představit, se staly naší každodenní realitou. Byl to rok plný strachu, izolace, nejistoty, na druhou stranu jsme ale měli možnost víc než kdy jindy být se svými blízkými, zastavit se, věnovat se sami sobě a trošku se nadechnout. Já prostě věřím, že vše má nějaký smysl, a že i tyhle těžké chvíle nás posouvají dál.

Sama o tom něco vím, nejednou jsem si sáhla na dno – přes panické ataky, úzkosti a deprese, finanční bankrot a dluhy, po prvním neúspěšném podnikání, když se podívám zpětně, za všechny tyhle pády jsem ve finále moc vděčná. V době, kdy mi bylo nejhůř, jsem věděla, že musím ve svém životě něco změnit, a začala jsem dělat kroky ke svým snům – ve 21 letech jsem se rozhodla, že se naučím zpívat, protože to byl od mala můj největší sen. Našla jsem si učitelku zpěvu, a už přes 12 let na tom stále makáme . Pořídila jsem si pejsky, začala jsem fotit, i když jsem neměla absolutně žádné zkušenosti, koupila jsem si zrcadlovku, a hned za týden jela fotit pro jeden hudební portál festival Masters of Rock . Poté, co jsem investovala nemalé peníze do podnikání v oblasti masáží, po pár letech salon vyhořel, a tím skončila tato éra. Nicméně už dlouho jsem věděla, že to vůbec není to, co bych chtěla dělat, a tak se prostě život postaral o to, abych to nedělala . Bez peněz, s totálními úzkostmi, a x antidepresiv jsem se vydala ze dne na den, sama do Norska za polární kruh – a tam jen „byla“, zažila polární září, neuvěřitelnou přírodu, nádhernou čistotu a klid, srovnala si myšlenky, vyčistila hlavu, procestovala Lofoty a Vesterály, a po měsíci se vrátila domů, a začala si dávat život znovu dohromady. Začala jsem si plnit sny – zpívat, fotit, procestovala jsem kus světa, začala jsem se aktivně věnovat pomoci zvířatům.

Dnes dělám práci, která mě neuvěřitelně baví, a naplňuje – mám kolem sebe tým naprosto úžasných lidí, se kterými jsme přátelé. Potkávám při práci opravdu zajímavé, skvělé lidi, a když mi pak klientka napíše zpětnou vazbu – jak focení s námi byl pro ní zážitek na celý život, jak se cítila jako princezna a tak dále, dává mi to obrovský pocit naplnění, a radosti!!!! Nikdy se mi ani nesnilo o tom, že by má práce oslovila tak obrovský počet lidí!!! Ani nevíte, jak si toho vážím, a jak jsem opravdu vděčná, každému jednomu z vás!!!! Nic z toho by ale nikdy nebylo, kdybych se po prvním neúspěchu vzdala. Kdybych dala na řeči ostatních, kteří x krát tvrdili, že tohle je blbost, že tímhle se neuživím, a že tohle bych dělat neměla, že nemůžu jen tak odjet, když nemám peníze, a že musím mít nějakou jistotu, atd., a já vždycky poslechla svou intuici a srdce, a udělala přesný opak. Díky bohu!!!! Neříkám, že momentálně jsem vyzenovaná, a vše je zalité sluncem – to ani náhodou, minulý rok byl pro mě hodně náročný, ale to prostě asi k životu občas patří. Ale vím, že kdybych se neřídila srdcem, ale hlavou můj život by byl o dost smutnější a chudší…

Proč tohle všechno píšu? Protože mám jedno obrovské přání, a to abychom prostě šli za svými sny!! Má to smysl!! Ze srdce nám všem přeji odvahu, plnit si i ty nejdivočejší sny, jít za tím, co nás činí šťastnými, dělat věci, které máme rádi!!!!! Není to jednoduché, vím to moc dobře – ale zázraky se ději za hranicí komfortní zóny!!!! A já prostě věřím, že tohle je ten smysl života.

A taky bych chtěla moc podpořit všechny, kteří se potýkají s psychickými problémy – vím, že i když je to mega těžké, bude to lepší – opravdu bude!!!! Pokud byste chtěli se mnou zasdílet nějaké vaše příběhy, klidně mi napište zprávu, budu moc ráda!!!

Pokud jste to dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám .

PŘEJI NÁM VŠEM CO NEJNÁDHERNĚJŠÍ ROK 2021, AŤ JE TO ROK PLNÝ ZÁZRAKŮ A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, ROK PLNÝ ZDRAVÍ!!!! RADOSTI, ODVAHY, LÁSKY, ÚCTY A POKORY K SOBĚ I DRUHÝM!!!!

VŠEM VÁM DĚKUJI ZA PODPORU, JSTE NAPROSTO ÚŽASNÍ, A JÁ VÁM OPRAVDU V ŽIVOTĚ PŘEJI JEN TO NEJLEPŠÍ!!!!!

 

Z CELÉHO SRDCE